Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3005 54
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33380
  • Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 33381
  • Afmetingen montuur
  • Afmetingen montuur
Meer beschikbare kleuren
Op dit moment verkopen we dit product niet.
Misschien vind je dit ook leuk
Lentiamo gebruikt glazen van topkwaliteit
  • Bestendige coating
  • Helder, stevig, licht
  • UV-bescherming
    Onze glazen bieden tot 100% bescherming tegen de schadelijke UV-stralen van de zon
Productbeschrijving
Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54 zijn dames brillen.
Bekijk, hoe deze bril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Brilmontuur
  • Rechthoekige brillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
Accessoires
Het is een medisch hulpmiddel. Lees de instructies voor gebruik.
Product specificaties
137 mm Breedte
140 mm Lengte
42 mm Glashoogte
54 mm Glasbreedte
17 mm Breedte brug
Glas
Glashoogte:  42 mm
Glasbreedte:  54 mm
montuur
Montuur vorm:  Rechthoek
Type montuur:  Volledige rand
Montuur kleur:  Bruin
Kleur tweede montuur:  Goud
Montuur materiaal:  Metaal/Plastic
Maat:  M
Breedte:  137 mm
Lengte:  140 mm
Breedte brug:  17 mm
Gewicht:  155 gr
Verstelbare neus-pads:  No
Verende scharnier:  No
Clip-on:  No
accessoires
Koker:  Ja
Reinigingsdoekje:  Ja
Overig
Geslacht:  Vrouwen
Categorie:  Brillen
Merk:
Code:  0MK4140U 3006 54
We're on Instagram!
  • Instagram photo
  • Instagram photo
  • Tag #lentiamo in jouw post met onze zonnebril en maak kans op een feature met ons!
Opmerkingen over Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Geen opmerkingen
Stel een vraag of opmerking op naar Michael Kors Bierzo 0MK4140U 3006 54
Bewezen door onze klanten
Van 123 reviews -zijn er 97% positief. Bekijk de geselecteerde reviews van klanten