Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 223 S5309822212
De beste keuze voor jouw ogen
We hebben unieke voordelen
-
Erkende verkoper
Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
-
Alle monturen op voorraad
Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
-
Gratis bezorging
De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro of op elke bril van Lentiamo.
Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro of op elke bril van Lentiamo.
Productbeschrijving
Het merk Uvex is synoniem met Duitse kwaliteit en innovatie. Uvex zonnebrillen combineren een sportief design met functioneel materiaal, waardoor ze een ideale keuze zijn voor zowel activiteiten als dagelijks gebruik.
Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212 zijn unisex zonnebrillen.
Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Zonnebril montuur
- De zwarte kleur van het montuur past perfect bij een koele huidskleur en lichtblond, lichtbruin of zwart haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van hoogwaardig plastic, dat grote duurzaamheid en comfort biedt
Zonnebril glazen
- De oranje glazen blokkeren het blauwe licht, dat vooral in de winter zeer sterk wordt. Ze versterken het contrast, accentueren details en verbeteren het zicht in de schemering.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een categorie 1 zonnefilter (lichttransmissie 43 – 80% ). Ze zijn licht getint en daarom geschikt voor minder fel zonlicht of als bescherming tegen wind en stof.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
134 mm Breedte
120 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | No |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | No |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Zeer lichtgekleurde filter voor gedeeltelijk bewolkte dagen - filter categorie 1 |
| Kleur glazen: | Oranje |
| Glashoogte: | 40 mm |
| Glasbreedte: | 80 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Montuur kleur: | Zwart |
| Montuur materiaal: | Plastic |
| Maat: | M |
| Breedte: | 134 mm |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte brug: | 16 mm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Verstelbare neus-pads: | No |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | No |
| Reinigingsdoekje: | No |
| Overig | |
| Geslacht: | Unisex |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Uvex Sports |
| Functie: | Sport |
| Sport: | Golf, Fietsen / Wielrennen, Hardlopen, Hiking, Off-road fietsen |
| Code: | 223 S5309822212 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Uvex Sportstyle 223 Black/Ltm Orange S5309822212