Ray-Ban RB4439D 901/72 54
De beste keuze voor jouw ogen
We hebben unieke voordelen
-
Erkende verkoper
Wij verkopen uitsluitend brillen van erkende merken.
-
Alle monturen op voorraad
Brillen verzonden binnen 3 werkdagen.
-
Gratis bezorging
De bezorging van zonnebrillen en brillen is gratis vanaf 59 euro of op elke bril van Lentiamo.
Productbeschrijving
Het wereldberoemde merk Ray-ban wordt met recht beschouwd als de top onder de zonnebrillen. De collectie van Ray-ban staat garant voor hoge kwaliteit met een tijdloos design en is verkrijgbaar in vele vormen en kleuren. De iconische Ray-ban zonnebrillen zijn ook populair onder celebrities, waardoor ze beroemd zijn geworden over de hele wereld.
Ray-Ban RB4439D 901/72 54 zijn unisex zonnebrillen.
Bekijk, hoe deze zonnebril je staat met de Virtual Try-On functie van Lentiamo.
Zonnebril montuur
- De zwarte kleur van het montuur past perfect bij een koele huidskleur en lichtblond, lichtbruin of zwart haar.
- Rechthoekige zonnebrillen zijn een perfecte keuze voor mensen met een ovaal of rond gezicht.
- Het montuur van de zonnebril is gemaakt van duurzaam propionaat, dat lichtgewicht, hypoallergeen en comfortabel is.
Zonnebril glazen
- De blauwe lenzen verbeteren het contrast en minimaliseren lichtreflecties. Voor tennisspelers helpen de lenzen om het kleurcontrast van de bal ten opzichte van verschillende achtergronden te benadrukken.
- De brillenglazen zijn gemaakt van kunststof, met als onmiskenbare voordelen het lichte gewicht en de bestendigheid tegen barsten.
- De zonnebril heeft een UV 400 bescherming, die 100% bescherming biedt tegen zonlicht. De glazen van de zonnebril zijn voorzien van een categorie 1 zonnefilter (lichttransmissie 43 – 80% ). Ze zijn licht getint en daarom geschikt voor minder fel zonlicht of als bescherming tegen wind en stof.
Accessoires
- Wij leveren de zonnebrillen in een originele hoes. De kleur van de koker en het ontwerp kunnen variëren.
- Het meegeleverde doekje is ideaal voor het reinigen en verzorgen van zonnebrillen. Sommige modellen worden geleverd met een stoffen zakje in plaats van een doekje.
Bekijk het volledige assortiment zonnebrillen voor meer stijlen van populaire merken.
Product specificaties
140 mm Breedte
145 mm Lengte
| Glas | |
|---|---|
| Polariserend: | No |
| Spiegelend: | No |
| Gradiënt: | No |
| Meekleurend: | No |
| Lichtdoorlaatbaarheid & Filter categorie: | Zeer lichtgekleurde filter voor gedeeltelijk bewolkte dagen - filter categorie 1 |
| Kleur glazen: | Blauw |
| Glashoogte: | 38 mm |
| Glasbreedte: | 54 mm |
| Lensmateriaal: | Plastic |
| UV-filter 400: | Ja |
| montuur | |
| Montuur vorm: | Rechthoek |
| Montuur kleur: | Zwart |
| Montuur materiaal: | Propionaat |
| Maat: | M |
| Breedte: | 140 mm |
| Lengte: | 145 mm |
| Breedte brug: | 21 mm |
| Gewicht: | 115 gr |
| Verstelbare neus-pads: | No |
| Verende scharnier: | No |
| accessoires | |
| Koker: | Ja |
| Reinigingsdoekje: | Ja |
| Overig | |
| Geslacht: | Unisex |
| Categorie: | Zonnebrillen |
| Merk: | Ray-Ban |
| Functie: | Fashion |
| Code: | RB4439D 901/72 54 |
We're on Instagram!
Zonnebrillen gids
Vind je gezichtsvorm en de juiste zonnebril
Opmerkingen over Ray-Ban RB4439D 901/72 54